Чому важливо лежати після пологів?
Далеко не кожна жінка замислюється про те, що організму після пологів необхідний особливий "енергозберігаючий режим, і якщо цей момент проігнорувати, наслідки можуть бути неприємно несподіваними.
Пологи – це складний процес, що супроводжується не тільки надсильними фізичними й емоційними навантаженнями, але і великим стреса для всього організму. Щоб жінка вийшла з цього процесу з найменшими втратами для свого здоров'я у майбутньому, необхідно дотриматися чотирьох простих правил, пише moirebenok.ua.
МАСАЖ ЖИВОТА
Йдеться не про професійний вісцеральний масаж за допомогою спеціальних рухів, що впливають на внутрішні органи. Для відновлювального ефекту достатня регулярних не жорстких погладжувань живота, можна з масажною олією. Рухи повинні бути плавними і приємними, не завдавати ніякого дискомфорту.
ПІСЛЯПОЛОГОВИЙ БАНДАЖ
Важливо два місяці після пологів носити післяпологовий бандаж, щоб підтримати на м'язи преса, що провисли, і допомогти їм швидше повернутися у форму. Бандаж необхідно підбирати строго за розміром (розмір до вагітності), надягати лежачі і носити не більше 10 годин на добу, під час сну можна знімати.
ТЕПЛО
Після пологів жінці дуже важливо перебувати в теплі. Якщо з якихось причин у вас в будинку прохолодно, необхідно зігріватися будь-яким способом – теплий душ, теплі пиття, теплий одяг. Однак обігрівачів та інших нагрівальних джерел тепла варто унікати.
ЩАДНИЙ РЕЖИМ
Сорок днів, рекомендованих жінці для відновлення після пологів, необхідно провести більше лежачі, ніж стоячи. Не гуляти далеко, не піднімати важкого, максимально делегувати свої домашні обов'язки і побільше лежати біля новонародженого малюка.
Не варто легковажно упускати з уваги ці прості і доступні кожній жінці поради, якщо ви не хочете мати проблеми зі здоров ям (зокрема, з хребтом) у майбутньому. Адже дитині потрібна здорова й сповнена сил мама!
- Показники крові дитини за віком: корисна інформація для батьків.Аналіз крові відіграє важливу роль і є першочерговим аналізом для встановлення діагнозу та призначення лікування.Повна версія статті
- Перший прикорм: інструкція для молодих батьків. Частина 2Перший прикорм – відповідальний етап в житті дитини і його батьків. І цього разу ми порадимо вам, яким чином дитину найлегше привчити до дорослої їжі, які страви зверни, а ще – як перетворити прийом їжі на веселу гру! Ви точно знайдете щось корисне💞Повна версія статті